Kosmetika

Žůrková Bobina objednávky a informace na tel. 731119941

Kosmetické služby

Trvalé líčení Long-Time-Liner

Mikrojehličková mezoterapie

 

Kosmetické služby

 

Trvalé líčení Long-Time-Liner

Mikropigmentace je novinkou na českém trhu, která přichází z Německa. Jedná se o zjemněnou, bezrizikovou metodu permanentního make-upu,

u které je certifikační autoritou garantován špičkový výsledný vzhled klientky. Významným rozdílem oproti permanentnímu make-upu je to, že pigment (barvivo) je bezbolestně aplikován do vrchní vrstvy pokožky, kdy po její kompletní regeneraci se za 3-5 let zcela vytratí, není-li cca každé dva roky obnovován. Naopak u běžného permanentního make-upu je pigment nanášen i do hlubších vrstev pokožky a nemizí téměř nikdy

a časem může změnit svoji barvu. U mikropigmentace certifikační autorita zajišťuje, že mikropigmentace je v ČR prováděna pouze ve vybraných certifikovaných salonech s vyšší než standardní kvalitou služeb a hygieny, že zákrok zde provádí certifikovaná stylistka s vrcholným kurzem make-up umělce a že pro zákrok jsou použity pouze certifikované přístroje

a nejkvalitnější přírodní barviva Long-Time-Liner. Zajímavostí je jistě to, že se jedná o celosvětově jedinou metodu, které se podařilo získat certifikaci jakosti ISO, a to konkrétně od TUV - ISO 13485:1996 a ISO 9001:1994. To vše dává klientce jistotu, že získá po zákroku krásnou a přirozeně upravenou tvář pro všední den, a to bez příliš nápadných linií. Tato jistota u permanentního make-upu chybí a díky v minulosti zveřejněným doslova otřesným případům je často permanentní make-up považován za metodu rizikovou. Nejžádanějšími zákroky jsou mikropigmentace obočí (ztmavení, zvýraznění, korekce vad v symetrii a délce obočí), očních linek (optické zhuštění řas, vytvoření oční linky, optické vyrovnání velikosti a vzhledu obou očí), rtů (vytvoření kontury a navazující vystínování rtů podél kontury, korekce vad v symetrii a výšce rtů) a opravy po nevydařeném permanentním

make-upu. Mikropigmentace je vhodná pro ženy jakéhokoli věku, kdy certifikovaná stylistka zdarma klientce doporučí permanentní líčení, které je k jejímu věku nejvhodnější a působí na ni přirozeně. Před samotným zákrokem je prováděna totiž zdarma konzultace a to včetně předkreslení speciální tužkou k následnému schválení vzhledu klientkou. Výsledkem je jistota přirozeného vzhledu

a přirozeného make-upu, který si udrží tvar a barvu i při sportu a koupání a navíc ušetří čas u běžných rutin líčení.

 

Mikropigmentace vs. Permanentní make-up

Na internetu dnes najdete spoustu odkazů MIKROPIGMENTACE vs. Permanentní Make-up, které mají sloužit k tomu, aby klientkám obě metody srovnaly a ulehčily jim tak rozhodnutí, kterou metodu vybrat. Z ohlasu svých klientek mohu říci, že efekt je spíš opačný. Autoři těchto "studií" v naprosté většině tvrdí, že mezi oběma metodami rozdíl není.

Platí tedy, že PERMANENTNÍ MAKE-UP = MIKROPIGMENTACE? ANO i NE!

Obě metody jsou založeny na aplikaci pigmentu do vrchní vrstvy pokožky. Název Mikropigmentace se u nás objevil společně s metodou LONG-TIME-LINER, právě z důvodu odlišení této metody od klasického permanentního make-upu. Dnes téměř všichni tvrdí, že provádí mikropigmentaci, což myslím v konečném důsledku je na škodu oběma zmíněným metodám. Každá žena je individualita a očekává jiný výsledek.

Pokud hledáte výrazné líčení, výrazné barvy i linie, vyberte klasickou metodu permanentního make-upu. Líčení touto metodou Vám i déle vydrží.

Upřednostňujete-li jemné linie a odstíny, pak pro Vás je tu Mikropigmentace LONG-TIME-LINER. Tato metoda je šetrnější, jemnější z toho důvodu, že pigment není aplikován do takové hloubky (netvoří se strupy), ale pouze jemné šupinky, které se po 2-3 dnech odlučují. Přístroj LONG-TIME-LINER používá nejtenčí možné (akupunkturní) jehličky. Následné hojení je tedy naprosto bez problemů.

 

Obočí

Mikropigmentace obočí je jednou z nejvýraznějších změn ve vzhledu ženy.


Obočí bezprostředně po zákroku

Nejčastěji žádané zákroky

Výhodou mikropigmentace obočí je ojedinělý způsob nanášení pigment – tzv. vláskování. Vláskování zajistí přirozený vzhled obočí i při pohledu z bezprostřední blízkosti.


Obočí a oční linky bezprostředně po zákroku

 

Oční linky

Oční linky mezi očními řasami působí jemně, přirozeně a při zavřených očích nejsou vidět. Takto vytvořené oční linky navíc zvýrazňují oči i u žen s řidkými řasami, kdy dojde k jejich optickému zhuštění.


Oční linky besprostředně po zákroku

 

Rty

Výraznější barva, zvětšený objem a ideální tvar rtů. Po mikropigmentaci budou Vaše rty přirozeně působící, výrazné a smyslě krásné.

Nejčastěji žádané zákroky

Běžné permanentní metody úpravy rtů jsou založeny na pouhém vytvoření kontury rtů, která pak působí přiliž výrazně a tím i nepřirozeně. Naopak při mikropigmentaci se nanáší pigment od kontury směrem dovnítř rtů postupně vystínování tak, aby rty si I po zvýraznění zachovaly přirozený vzhled.


Rty bezprostředně po zákroku