KOSMETIKA

Dagmar Pastiriková objednávky a informace na tel. 608 808 490

Prodlužování řas

Kosmetické služby, biostimulační laser

Mikrojehličková mezoterapie
 

Prodlužování řas

Díky permanentnímu prodloužení řas budou vaše oči zvýrazněné a projasněnéProdloužení řas metodou řasa na řasu představuje světoznámou novinku, díky které můžete mít nádherně dlouhé řasy a být neustále nalíčená přesto, že se vůbec nelíčíte. Jedná se o metodu, při které dochází k naprosto neviditelnému prodlužování řas a tato metoda vyniká svou přirozeností, ale také délkou, do které by vám vaše řasy nenarostly. Díky prodlouženým řasám budete ihned po probuzení vypadat jako nalíčená, můžete s nimi provozovat sport, plavání, přičemž se nemusíte obávat černých kruhů pod očima, jak to bývá při používání řasenky. Pokud stále přemýšlíte, zda do prodloužení jít či nikoliv, jednoduše tuto metodu vyzkoušejte a jistě si na nové řasy zvyknete už pro jejich pohodlí.

Kosmetické služby

 

Mikrojehličková mezoterapie

Mezoterapie je v dnešní době jednou z nejoblíbenějších a nejefektivnějších nechirurgických metod pro korekci celé řady problémů pokožky. Její obliba spočívá především v její účinnosti, ale také v jednoduchosti provedení procedury a okamžitém výsledku. Toto ošetření je považováno za revoluční metodu v boji proti stárnutí pleti a nezatěžuje ji jako plastické operace. Je bezbolestné a rychlé.

Princip účinku ošetření spočívá v drobné mnohočetné traumatizaci kůže ostrými mikrojehličkami, která vede k aktivaci a množení vazivových buněk, jež pak produkují nová elastická a kolagenní vlákna. Při hojení dále dochází i ke vzniku nových krevních kapilár a zlepšení prokrvení pokožky. Toto ošetření také velmi výrazně zvyšuje vstřebávání zevně aplikovaných kosmetických přípravků, jako jsou krémy, gely, séra atd., čímž se mnohonásobně zvyšuje jejich účinnost. To vede  nejen k vypnutí ochablé pokožky, ale i k jejímu vyhlazení a zjemnění, zmenšení rozšířených pórů, sjednocení tónu pleti, zesvětlení hyperpigmentací a korekci drobných linek a vrásek. Je schopna i korigovat celulitidu, strie nebo jizvy. Výrazně se zvýší prokrvení pleti, což vede k vyššímu přísunu živin k svrchním vrstvám pokožky a tím i k mladistvějšímu vzhledu pleti. Pleť je následně silnější, pružnější a vrásky mizí.

Ošetření provádíme pomocí elektrického přístroje s vysokým kmitočtem, jednorázovou mikrojehličkovou hlavicí s nastavitelnou hloubkou vpichu. Na rozdíl od dříve používaných dermarolerů, ošetření přístrojem tím, že jehličky pronikají kolmo do kůže, nepoškozuje pleť, neporuší drobné kapiláry ani nervová zakončení. Pro větší účinek ošetření aplikujeme na kůži séra s účinnými látkami, jako je přírodní kolagen, kyselina hyaluronová, peptidy, a kmenové buňky.

Jak funguje a co dělá mikrojehličkové pero

Pero má výměnou sterilní ošetřovací hlavu s velmi tenkými jehličkami. Délka a rychlost jehly se nastavuje individuálně, dle citlivosti pleti a v závislosti na ošetření. Jemné jehly pronikají kolmo do kůže, vyvolají podráždění, které stimuluje kožní buňky k procesu přirozené obnovy pleti. Aby se poškozené místo na kůži rychleji obnovilo, produkují buňky po ošetření vlastní kolagen, elastin a kyselinu hyaluronovou, které jsou nevyhnutelnou součástí pro obnovu pružnosti a pevnosti naší pojivové tkáně. Doba ošetření mikrojehličkovým perem je cca 5-15 minut na tváři, krku a dekoltu.

Kolik ošetření je potřeba

Pro dosažení nejlepšího a trvalejšího výsledku doporučujeme 3-6 ošetření v závislosti na stavu a typu pokožky s odstupem 21-28 dní. Udržovací ošetření by mělo následovat každé dva měsíce, neboť tak se výsledek stabilizuje. Účinek trvá přibližně 1-1,5 roku. Je závislý na typu a stavu pleti.

Jak dlouho trvá revitalizace po ošetření?

Po ošetření je pleť mírně nateklá a červená. To může přetrvávat 24-72 hodin. Make-up lze použít za 48 hodin po ošetření. Po dobu 5-7 dnů se vyhýbáme pobytu na slunci a v mrazu, nadměrnému pocení, sauně, doporučujeme používání krémů s vysokým UV faktorem a dbáme na promazávání pleti. Vnitřní hojení pak pokračuje další týdny a měsíce, kdy nastává novotvorba kolagenních vláken a pokožka se stále vypíná a vyhlazuje.

Jaké jsou výhody tohoto ošetření

Nedochází ke ztenčení pokožky, jako je tomu u ošetření laserem nebo chemickým peelingem. Čím je kůže tenčí, tím je citlivější. Při ošetření mikrojehličkováním získáte pevnější a svěží pleť a celkový vzhled pokožky je pozitivní, protože dochází k její přirozené obnově a regeneraci.

Je naprosto bezpečné a sterilní díky jednorázovým jehlám, krátká doba ošetření, stimuluje přirozenou biologickou regeneraci kůže, posiluje tkáň, lepší absorpce aktivních látek, viditelné výsledky, žádné poškození kůže abrazivními či chemickými výrobky, žádné bolesti při ošetření, nastavení hloubky a rychlosti vpichování mikrojehliček, určeno pro všechny typy pleti, krátká doba hojení...

Tato metoda je vhodná pro

Kontraindikace

Alergická reakce na kov, akné v aktivní fázi, autoimunitní onemocnění, onkologická onemocnění, špatná srážlivost krve a užívání léků na srážlivost krve, epilepsie, pokožka spálená sluncem, infekční onemocnění, opar, těhotenství, kojení...

Průběh ošetření

Konzultace s klientkou, příprava na ošetření, mikrojehličkování, zklidnění maskou.

Cena ošetření (orientační-závisí na ošetřované ploše)

Obličej                             1500kč

Krk                                   1 000kč

Dekolt                             1 500kč

Ruce                                1 000kč

Obličej, krk, dekolt     2 900kč